• 0541 772 57 56

  • info@farmakoy.com

FARMAKÖY’LÜ OLMANIN AVANTAJLARI

ECZACILAR KONUT YAPI KOOPERATİFİ’nin güvencesi ile hayata geçirilen Farmaköy’de, kooperatif üyesi olmanın ekonomik ve sosyal tüm avantajlarından faydalanacaksınız.

KREDİ FAİZİNDEN
MUAFİYETİNİZ VAR

Ödemelerinizi banka yerine kooperatife yaptığınızda kredi faizi ödemeyeceksiniz.

KDV AVANTAJINIZ VAR

Kooperatif sisteminde konut tesliminde ödeyeceğiniz KDV oranının %1.0 olması sayesinde Farmaköy’den ev alırken kazanç sağlayacaksınız.

KREDİ KOLAYLIĞINIZ VAR

Kooperatif, belirli banka ya da bankalarla üyeleri için yapacağı özel anlaşmalar ile uygun faizli kredi imkanı sunar. Bu anlaşmanın zamanı ve oranları kooperatifin yönetimindedir. Anlaşma tamamlandığında bu avantajı siz değerli üyeleri ile paylaşır.

İSTEDİĞİNDE AYRILABİLME
HAKKINIZ VAR

Kooperatiften ayrılmak istemeniz durumunda o güne kadar yapmış olduğunuz toplam ödemenin belirli bir yüzdesinden feragat etme koşulu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL YAŞAM ALANI VAR

Farmaköy evlerinde yaz kış yaşamanızın önünü açacak ve evden çalışmanızı kolaylaştıracak bir mini ofis alanı ya da hobi odası bulunmaktadır.

GÜÇLÜ KOMŞULUK İLİŞKİLERİ VAR

Farmaköy, özlediğiniz komşuluk ilişkilerine sahip olabileceğiniz bir yaşam imkanı sunar.

YÜKSEK FİYATLAR YOK

Kooperatif sisteminin sunduğu avantajlar sayesinde, yaşanabilir lokasyondaki yaşanabilir bir mülkü uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

DEPREM KORKUSU YOK

Farmaköy evleri, depreme son derece dayanıklı ve güvenlidir. Ayrıca birinci sınıf malzemeden üretilmiştir.

KOLAY ULAŞIM VAR

E5-TEM-Marmara Otoyolu’nun kesiştiği noktada bulunan Farmaköy, İstanbul şehir merkezine sadece 50 dakikada ulaşabileceğiniz kıymetli bir lokasyonda yer almaktadır.

YÜKSEK HIZDA İNTERNET ALTYAPISI VAR

Farmaköy, işlerinizi ofisinize gitmeden yönetebileceğiniz, çocuğunuzun eğitimine kesintisiz destek sağlayacak yüksek hızda internet alt yapısına sahiptir.